| alexandra_4363 a întrebat:

Ce faceti in timpul liber, cand sunteti cu iubitul, sau in weekend-uri?

3 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Acum ca sunt in vacanta nu fac nimic special in week-end caci intervine rutina specifica oricarei vacante de vara. Dar cand sunt la scoala, si sunt nevoit sa ma trezesc in fiecare dimineata la 5, pretuiesc fiecare ora si incerc sa ma relaxez si sa imi refac fortele pentru noua saptamana ce se profileaza. Si... da, e normal sa mai asezonez starea aceea de inactivitate cu una sau mai multe teme. In week-end-urile din timpul scolii nu am timp sa ma plictisesc. Doua zile trec rapid si nici nu prea mai poate fi vorba de timp liber atunci.
Dar totusi ascult muzica la radio, imi fac curat in camera si o mai ajut pe mama la bucatarie, cu atat mai mult cu cat imi propune un desert si eu nu pot spune "nu".
Salutare!

| Georgiana2905 a răspuns:

In timpul liber imi place f mult sa citesc, sa gatesc, sa ascult muzica, sa ies in club cu fetele si tot asa. Iar timpul liber cu iubitul... mmmm. Pai iesim in oras impreuna, ne plimbam prin parc, stam, vb, comunicam...

| BlackPearl a răspuns:

Mai, deocamdata iubit n'amlaughing dar in fiecare zi ies afara cu prietenii.thinking

Întrebări recente