| floruits a întrebat:

Voi ce faceți în timpul liber când sunteți plictisiți?

12 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca este in weekend, cu micile treburi casnice, odihna ori la plimbare cu masina prin împrejurimi ori la plaja.

| RAY a răspuns:

Dullcat5678 eu personal repar electronice desi nu sunt pro sa cumperi mereu ceva nou, eu am laptopul de 8 ani si sunt multumit de el, de ce as cumpara altceva? pentru ca nu se poate face upgrade la placa video, procesor, vezi tu producatorul vrea sa cumpar cv nou, tipul e filozof desi ti a dat cu parerea

| dullcat a răspuns:

Buna.Am un watchlist pe Youtube care probabil e infinit din moment ce tot urmaresc si adaug altele. laughing

RAY, nu ti se pare cam stupid cum baiatul ala zice de consumerism si cat de nasol este el (eu am mai vazut astfel de videoclipuri, insa nu de la ipocriti asa de mari), dar tot el promoveaza numai gadgeturi si telefoane pe canalul lui, lucruri pe care nu trebuie sa le schimbi anual, promovand de fapt consumul si cererea indusa tot de cei ca el?

| Frank51 a răspuns:

Intru pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg cu bicicleta. Dacă vremea permite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut cea mai random boala genetica pe google si invat totul despre ea

| Smmo a răspuns:

Citesc ceva frumos, invat sa gatesc ceva nou, ma uit la filmulete pe Youtube, ies la plimbare cu amicele, la teatru. Cand eram de varsta ta citeam sau zaceam la televizor, acum am rezolvat problema televizorului din radacina - nu mi-am cumparat, ca stiu cu cine am de-a face.winking

| Konstantinos99 a răspuns:

Nu amhee hee dar cand se iveste oportunitatea pun mana pe joc sau pe carte sau imi mai fac in avans lucrurii insignifiante.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

As, de-as avea timp liber!
Insa cand vreau sa m odihnesc si nu am putere de "odihna activa", intru pe TPU laughing

| Rq92 a răspuns:

Sport, citesc și merg la biserică( activități plăcute, nu că ași avea timp liber)