| simplu36712541 a întrebat:

Ce faceti intr-o zi obisnuita din viata voastra?

13 răspunsuri:
| User a răspuns:

Respir si mananc.

| Petronela a răspuns:

Ma trezesc pe la 9-10, ma spal, mananc, stau pe mess, TPU, hi5, vorbesc la telefon, ies afara.

| MisterKat a răspuns:

Ma trezesc, fac dus, mananc, deschid televizorul, citesc stiri de pe Internet, intru pe descopera.ro,ma apuc sa fac exercitii la engleza si apoi sa invat zilnic minimum 10 cuvinte in poloneza (limba pe care am inceput sa o studiez serios de vreo 1 luna), apoi fac treburi prin casa, cumparaturi, ma joc cu pisioii mei (am multi in acest moment), ma uit la un film seara, fac un dus si apoi ma pun sa dorm, urmeaza o noua zi, poate mai buna decat cea care a trecut. O seara buna!

| iuandfto a răspuns:

Http://ganduri-andreea.blogspot.com/2010/08/o-zi-din-viata-mea.html.
E putin comiz dar asta este o zi din viata mea.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Poi...Ma trezesc apoi, imi fac toaleta de dimiata, mananc, intru putn pe mess sa vad cine vine pe afara, daca nu e nimeni sun pe cineva sa iasa, ies afara, chemam cat mai multi, si mergem prin parca, ne distram, azi am gasit o casa parasit, si bantuita de noihappysi am intrat.si am stat pe acolo.Am invatat cateva miscari de Boxlaughingsi am stat si am povestit si ne'am plimbat. a fost o zi mijto.ai putea incerca sa faci si tu lucruri mai ciudate, mai ilegale, mai iresponsabile, sa ii mai nebun, sa-ti faci de cap, mai lasa mass'ul draq'ului...iesi la aer.

| BBAlyss a răspuns:

Poi...ma trezesc...pe la 9 [in zilele frumoase de vacanta & adica de libertate]
Ma duc la baie, ma spal pe dinti, pe fata big grin
Mi`e lene sa`mi mai pregatesk ceva de mancare, deci nu iau micu` dejun
Deschid calculiciu`, intru pe sunphoto, hi5...ascult niste muzicaa
Pe la pranz ma decid sa mananc ceva care nu trebuie incalzit [daca mi-as incalzii mancarea ar trebui sa spal mai multe vase, si asa mi-as pierde minute pretioase din viata laughing ]
Fac cateva minute pe bici...ca sa ard caloriile consumate laughing...intre timp mai ascult si o muzica, mai vb la telefon big grin
Le fac curat la papagali big grin si le dau si lor sa papaleasca
Ies pe afara cu o pretena...ne plimbam, mai barfim pootzin :X
Etc laughing

| Rallucadela a răspuns:

Pun bani la ciorap pentru facturile din iarna:-). ce altceva sa faclaughing

| NinaY a răspuns:

Stau, ma gandesc, ma plimb singura si cateodata plang...
Cam atat happy
De mancat sau dormit ceva nici vorbastraight face

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

laughing
dorm.stau la calculator.mananc...ies afara...citesc.mai si scriu rolling on the floor

| SweetAngelCry a răspuns:

Paaai...

Ma trezesc dimineata pe la 9-10(doar daca ma lasa soramea sa dorm pana atunci)

Ma spal pe fata, pe dinti.

Iau micul dejun.

Ma joc cu soramea(nu ai vrea sa stii cum arata casa dupa ce ne jucam noi, mai ales ca eu sunt cu 10 ani jumatate mai mare decat ea, nascocesc tot felul de chestii, iar ei i se par amuzante)

Mananc iar(de pranz)

Ma apuc de scris si citit(cea mai plictisitoare parte a zilei)

Ies afara(in sfarsit, dupa atata scris si citit).

Mananc...(laughinge a treia oara cand scriu asta si imi pare amuzant).

Alerg cu soramea prin casa, ne jucam de-a muscatelea, dansez cu ea...

Fac dusulet.

Stau la laptop si eu un pic.

Ma mai uit cu mama la televizor pe Travel and Livinghappy.

Ma culc pe la 12-1.

| Me_5216 a răspuns:

Pai...
ma trezesc pe la 10
ma spal pe fata, pe dinti
mananc
stau putin la calculator
apoi la televizor
ma duc sa vad ce face mama(atunci cand nu e la sv)
il sun pe tata(e la sv in fiecare zi)
ma joc cu pisica
ma duc la magazin sa iau inghetata
mananc din nou
ma uit la un film
ma pregatesc de antrenament
plec la antrenament
ma intorc
mananc de seare
ma bag in pat si ma uit la tv
adorm
si... sfarsit... tu?

| Era256 a răspuns:

Mă scol, mă spăl, mă îmbrac, mă duc la școală

| satanicqueen a răspuns:

O zi din viata mea... iti spun o zi care nu e aiurea. o zi buna : Ma trezesc de dimineata

Mananc ceva. boon

Ma imbrac repede si plec in brasov la cumparaturi

Ajung acasa si probez hainutele

Imi fac poze cu hainutele

Vorbesc cu prietenii

Mai pe seara ies la un suc / cinema cu amicul meu

Ajung acasa si ma pun pe net

Mananc ceva daca nu am mancat in oras

Pe la 3 ma culc.

Si ziua care urmeaza e o zi nasoala cand o sa ma trezesc la 2 dupa masa si o sa arat ca stafia lu strastrabunica... big grin