| Anonimus1110 a întrebat:

Cum arata o zi obisnuita din viata voastra?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai, depinde de programul pe care il am in acea zi.
De exemplu maine n-am niciun curs, asa ca voi sta acasa toata ziua.Ma voi trezi pe la 9:30-10:00, voi face un dus, voi manca, TPU, facebook, skype( intr-un cuvant "internet"). La 15:30-16:00 voi invata ceva pana pe la 18:30-19:00. Pe la 20:00 voi iesi in oras si ma voi intoarce acasa pe la 00:00. Daca o sa am chef, o sa ma uit la un film, daca nu, o sa lenevesc pana ma apuca somnul.
Cam asta e tot.

| Deaad a răspuns:

Dimineata sunt la scoala, la pranz scriu si stau pe pc.Seara ma bat cu cainii, mangai pisici iar noaptea ascult muzica 3 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ora alergat dimineata, munca, o ora sala seara si pat la urma.