| Cora18 a întrebat:

Cum decurge o zi obisnuita din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

In timpul saptamanii: ma trezesc la 7 dimineata, la 2 jumate-3 jumate ajung acasa de la scoala, mananc, si de obicei ma culc. Ma trezesc pe la 7 dupa masa, pierd vremea cu "facutul" temelor pana pe la 11 seara, in timpul ala uiandu-ma si la tv, vorbind la telefon, stand pe net si ascultand si muzica. Dupaia mananc, fac dus si ma pregatesc de culcare. Si de pe la 11 jumate pana pe la 1noaptea cant la chitara, daca mai apuc. Super, nu?
In weekend-uri ma trezesc pe la 10, cant la chitara, ies pe afara si duminica seara imi fac temele ca disperata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poi depinde...in timpul saptamanii ma scol pe la 8:00-8:30,ma duc la baie ma spal, iau masa, dupa care imi fac temele daca nu am teme multe stau la pc, pe la 11:50 ma pregatesc pentru scoala, la 12:20 plec din casa si ma duc spre scoala cu 2 colege,dupa scoala ajung acasa, ma schimb, ma spal, iau masa, stau la pc o ora-doua, apoi ma bag in pat.
In weekend ma scol pe la 9:30-10:00,iau masa, stau la pc, pe la 11:12 ies pe afara cu prietenii mei, Si cam asa decurge o zi din timpul saptamanii si una din weekend.laughing

| rousz a răspuns:

Hey! in felul urmator : ma trezesc ma spal pe dinti bla bla, chestii de genul, dupa ce termin toate astea imi aprind pc-ul imi intru pe facebook pentru ca am un joc ce trebuie sa fac ceva la el laughing ascult o muzica, dupa care ies la o cafea cu prietenii si facem glume, spunem bancuri, ne distram pe cinste, vin inapoi acasa, mananc ceva si ma plec din nou, de data aceasta la alergat sa mai ardem caloriilelaughinglaughing si dupa aceea ma pun in pat, dau canalul pe disney si soooomn! la tine?:-D