| dmrtr a întrebat:

Ce faceti. spuneti-mi si mie ce sa fac ca m-am plictisit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fizic si spiritual in acest moment "stau".
Fa-ti temele (daca nu ti le-ai facut), vizioneaza un film, joaca-te la unjoc preferat, mergi in bucatarie si bea o bere rece sa-ti inghete inima in tine, da-te cu capul de pereti, suna un prieten/ sau stai de vorba pe mess/skype, ce ai, orice te poate scapa de plictiseala.
Noapte buna.

2 răspunsuri:
| leea99 a răspuns:

Cu prietenii:

sa mergeti intr-un local si sa vedeti cat puteti sa stati fara sa comandati nimic

sa alergati pe strada cu masti si sa vedeti cat dureaza pana va ia politia la intrebari

sa cauti sa mananci chestii pe care in mod normal nu le-ai manca

alege un prieten si organizati o bataie cu oua

organizati un concurs de dat palme

sunati la un numar oarecare si incepeti sa conversati

jucati ceva cu bautura

sa va prefaceti ca sunteti beti toti

gasiti un prieten de sex opus si simulati o despartire (cat mai urat) pe strada…

sa iesi in spatele blocului la o tigara (daca nu fumezi, apuca-te) si sa te ascunzi de vecini

fumati tot ce prindeti

sa faci o lista cu 100 de lucruri care le-ai face cand te plictisesti si apoi chiar sa faci unele dintre ele -> Ce sa faci cu prietenii

| Cosmy20maker a răspuns:

Dati palme