| Anileda a întrebat:

ce faceti? eu m-am plictisit si nu stiu ce sa fac imi spuneti si mie va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu privesc te pui cu blondele, ascult muzica si raspund intrebarilor de pe TPU. Cred ca mai stau putin si am apuc sa termin tema la geometrie laughing.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa iti ajuti mama la treburile casnice atunci cand te plictisesti, sunt convinsa ca o sa se bucure.

| anss23 a răspuns:

Citeste o carte bune sau asculta muzicabig grin

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna...eu una incerc sa ajut oameni pe TPU. Mie asta imi face placere:) sau ma mai uit pe www.clopotel.ro sau vorbesc pe messenger, ori privesc la tv. :-*:-*
Bye bye!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

@show -se numeste Shania Twain -i feel like a womantongue

| Aiwendil a răspuns:

Inceraca sa-ti pui piciorul peste cap.In cat timp reusesti? Eu n-am reusit nici acum laughing

| adi4ever a răspuns:

Laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa curat in camerawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@c2rmen cum se numeste melodia pe care au intrat blondele?