| laurette a întrebat:

Ce farse am putea sa le facem baietilor in excursie? Da sa nu fie cu pasta de dinti sau machiajebig grin

3 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Sa le furati hainele

sa ii incuiati in camere

cand sunteti singuri(fara profi...)una din fete sa se prefaca ca lesina, restul fetelor pleaca(una dupa ajutor, alta dupa apa, alta se sperie si fuge si tot asa)si ii lasati acolo singuri ca sa se sperie de tot

sper ca te-am ajutat!
distractie placuta!

| Enma a răspuns:

Sai violatzi laughinglaughing toate deoadata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Puteti sa luati sprayuril de grafiti si sa le vopsiti hainele in roz, sa va prefaceti ca sunteti fantome, sa bateti in usa, daca ptueti chiar sa incuiati, sau sa le puneti pasta de dinti pe broasca de lausa, sa puneti scaune, masute in fata usii lor ca sa nu mai iese, ce va trece voua prin minte!

Bafta!

Pa, pa.