| malina_9455 a întrebat:

Vreau farse pentru excursie(la baieti) dar nu cu pasta de dinti sau cu machiaj pe fata ca facem mizerie si trebuie sa platim

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Acesta e cel mai bun site credemaa http://useful.ro/? pag=4hi5&emoticonuri=allNmore

daniela
| daniela a răspuns:

Leaga-le picioarele de pat si dati alarma de incendiu

| alecs871 a răspuns:

Si farse fara mizerie cam care ar fi? Bancurile?
Oricum, cum murdaresti pe acolo daca manjesti pe cineva pe fata cu negrela de la teava de esapament? Ii scrii ceva obscen, si dupa il trezesti ca sa fii sigur ca nu murdareste pe acolo ( a, si inainte de a-l trezi trebuiesc facute cat mai multe poze)

| chrissi a răspuns:

Sa-ti povestesc ce i-am facut in tabara unui coleghee hee l-am lasat sa adoarma bine si apoi noi celalti ne-am gandit sa-i facem o farsa. Initial l-am ridicat cu tot cu patul si am inceput sa zgaltaim ca sa se sperie si sa se trezeasca. Dar nu s-a trezit deloc, dormea si n-avea nicio treaba. Asa ca l-am scos pe hol cu pat cu tot. Se adunasera si cei din alte camere, toata lumea radea, si el nimic, dormea dus! Si noi muream de ciuda ca nu se trezea, iti dai seama ca voiam sa vedem cum reactioneaza. In final i-am umplut urechea cu pasta de dinti, cineva i-a pus o doza de bere in mana si apoi altcineva i-a pus telefonul sa sune la cealalta ureche cu o melodie de-aia foarte rock. De data asta s-a trezit si si-a turnat si berea in cap. Mama si ce debusolat era saracu baiat, ne tot intreba ce s-a intamplat cu el... A fost cat se poate de penallaughing

| xjustfearless a răspuns:

Sperie-itongue

| dany4 a răspuns:

Buna asta, mama lor de baieti, pe eilaughing

| Miruna Pavel a răspuns:

Uita. te la filmul MEAN GIRLS si o sa iti vina ceva idei. e super filmul si AARON SAMUEL e f dragut big grin succes

| geo222 a răspuns:

Poti sa cumperi ceva de aici

http://www.cadouinedit.com/......40_35.html

o sa gasesti tu ceva potrivit pentru o farsa de excursie.

| geo222 a răspuns:

Gasesti aici ceva interesant...
http://www.cadouinedit.com/......40_35.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-le hartie intre picioare si dale foc. O sa mearga sigur.