| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Ce farse ati facut alaltaieri de 1 aprilie? Care a fost cea mai tare?

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Am lipit o bacnota de mocheta din fata cancelariei si profesorii incercau sa o ia dar nu reuseau ca era lipita si de rusine iti dai seama ca nu stateau sa o dezlipeasca. Se uitau la ealaughing sa nu cumva sa o ia altii. Si alta faza tare a fost sa lipim pe un market un afis mai micuts cu oferte la detergentul de rufelaughing sa vezi ce au navalit oameniilaughing

2 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Nu ma ocup cu asa ceva...

| Elise_1052 a răspuns:

La un coleg l-am pacalit de 4 ori,i-am spus:Ce murdar esti pe bluza si s-a uitat,apoi i-am spus ca e murdar pe fund si s-a uitat, la un coleg m-a rugat sa il desenez pe fata ca sa para vanat iar eu i-am scris pe fata PROST, si la alti tot gluma cu ca esti murdar pe bluza si la o fata i-am spus ca a luat 8 la un test si m-a crezut rolling on the floor Pa, pa! Funda?