| HeloKity a întrebat:

Ce fel de ata se foloseste pentru bratara prieteniei? am vazut in diverse videoclipuri ca foloseau o ata groasa, dar nu era de globen.

3 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Să ştii că şi aţa de goblen e bună. Sora mea foloseşte şi brăţările ei arată cam aşa http://i.imgur.com/apJbk.jpg

| sabyy13 a răspuns:

Eu folosesc ata de cusut si dintracelea expre pentru bratari, poti gasi chiari la magazine unde se vinde ata, de care vrei

| HeloKity explică (pentru sabyy13):

Expre? reformuleaza, te rog big grinbig grinca nu am inteles ce ai vrut sa spui