| buicanpaul a întrebat:

Ce fel de autorirazie imi trebuie pentru a intra pe site-ul ultra.mondial.com am cont de lvl 123 si acum nu stiu de ce autorizatie am nevoie.Acolo este un nume si o parola si nu am nici unde sa ma inregistrez.Cine ma ajuta cu niste raspunsuri ii ofer o funtita.Multumesc

1 răspuns:
| seriosul a răspuns:

NU iti trebuie nici o autorizatie ca momentan e inchis adica momentyan e inchis s-ar putea pentr-u tot deaunasi eu am pierdut cont de lvl 170