| WiPi a întrebat:

Ce fel de muzica va place?big grin

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Mie îmi plac 2 tipuri de genuri muzicale:

1) Rock-ul: Am început să îl ascult de pe la vârsta de 10 ani, numai că am avut o perioadă când am exagerat (Dimmu Borgir, Alesana, 6 feet under) şi m-am lăsat.

2) Rapp-ul: După ce am ascultat rock, am hotărâ să dau o încercare şi rapp-ului, şi se pare că a meritat.

Amândouă genuri ştiu să îşi exprime sentimentele, eu acum le ascult pe amândouă (numai artiştii necomerciali şi care spun totul din întamplări petrecute de ei sau din suflet) şi v-aş recomanda ambele genuri de muzică.

Baftă!

14 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Stiu ca este cam aiurea raspunsul, dar muzica buna si de calitate. Pa

| momo a răspuns:

Indie rock, si alte trupe de genul (indie vine de la independent music). Si cate putin din celelalte.

| αŁз a răspuns:

Hip-hOplove struck

| Armyanka a răspuns:

Rapp-ul, Hip Hopp-ul...

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Rock \m/, pop, hip-hop, dance happy

| IoanaBogdana a răspuns:

Pophappy

| Victor21 a răspuns:

Rock, Rapp, House, Hip-Hop. Linkin Park find formatia mea favorita!

| Roxi_7263 a răspuns:

Toata lumea asculta rock. :X inclusiv eu:X

| AmphetamineGirl a răspuns:

Emocore:X

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Manele E viata mea =) No no glumesc laughing
O ard gen :House, Tecktonik, Dnb, Hip-hop, Clubbing, Dance thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place muzica rock si ascult formati de genul linkin parca.

| IateyourCookie a răspuns:

Rock-ul .Desigur.Rock-Metal

| Mary_2448 a răspuns:

Rock tongue

| Mary_2448 a răspuns:

Rock