| alexx102428 a întrebat:

Ce fel de pizza Si ce pizzarie (Ce pizza) comandanți voi? Care este cea mai buna pizza si pizzarie in opinia voastra in orasul unde stati?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ca sa ma laud, dar la mine acasa mananc cel mai bun pizza, cum imi place! tongue

| Lostlyric a răspuns:

Mmmm...pizza! In Bucuresti, Pițeria, cu "ț". Au variante pentru toate gusturile, ingrediente proaspete, chiar si optiuni vegan care nu sunt plictisitoare. (Unirii, langa BRD).

| lilianaadelina a răspuns:

Braila: La grecutongueizza La Grecu xD

| georgyanaaa a răspuns:

Bucuresti- Incercati macar o data pizza de la Colosseum...blat subtire, crocanta, bogata, delicioasa! sa nu uitam de "Gogosile" alea pufoase care le are