| NeveR GivE uP™ a întrebat:

Ce fenomene supranaturale ati experimentat? big grin cel mai infricosator = fundita

Răspuns Câştigător
| zuzu. a răspuns:

Pai am 2: 1. odata am stat cu oprietena in casa. ea studiaza paranormalul [o pasiune a ei] si era urat afara.nu ploua inca.si ne'am gandit sa vedem un film [ea il mai vazuse de 3 ori tot de pe CD respectiv], am vazut [nu era horror ], dintr'o data a tunat si fulgerat [groaznic s-a luminat tot cerul ]si s-a oprit filmul.:-s...nu era normal sa se opreasca deoarece dupa cum am mai zis prietena mea mai vazuse filmul dee vreo 3 ori pe alcelasi laptop.si s-a oprit m-am dus sa imi bag pisica in casa [eu stau la parter si o mai las afara] am iesit, am tot strigat dupa ea nimic nu era nici urma de ea [ceea ce nu ii sta in fire ], a inceput sa ploua f tare cu tunete trasnete chatterbox I don't want to see.amica mea mi-a zis ca a revenit filmul, dar de atunci nu a mai mers chiar ok.in film se auzeau tipete si tot ecranul era negru. neobisnuit la filmul asta ...eu am zis ca face o farsa amica mea.si m-am dus la baie cu o lumanare pentru ca nu mai era lumina.acolo era ceva umed, lipicios.si picura ceva s-a terminat ploaia si venise lumina iar in cada era pisica mea moarta iar sangele ei era peste tot.am ramas cu traume si m-am mutat din casa aia

6 răspunsuri:
| Andr33a_7806 a răspuns:

Nu pot sa spun ca a fost chiar supranatural.
Stateam la povesti cu colegii, in ultima banca. Povesteam despre strigoi (eram si noi "copii" laughing). Un coleg spunea ceva foarte de speriat si cand a ajuns la punctul culminant (toti eram cu ochii atintiti spre el), s-a auzit o bubuitura puternica in spatele nostru. Unele colege au luat-o la fuga (afara din clasa laughing).
Nu pot sa spun ca au fost alti colegi de ai mei pentru ca eram in timpul unei ore si nu aveam voie sa iesim din clasa, dar nu erau nici colegii din clasa vecina pentru ca noi avem clasa cu 2 pereti care dau afara, iar spatele clasei era unul din cei doi pereti si acolo s-a auzit acel zgomot puternic (tin sa precizez ca avem clasa la etajul 2).

| NeveR GivE uP™ explică:

Zuzu ti-am dat funda da zi-o pe a doua si iti dau si te si votez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a patit Andrusk am patit si eu, tot la moartea unei rude, a bunicului meu.
Dormeam si aud pe cineva tot soptind, dar erau sunete pe care nu le puteam distinge.
Ma ridic din pat, si vad in fata mea, ca o umbra, era neagra, plina de sange si tinea mainile ca la rugaciune. de frica, am inceput sa tip, dar nu mi se auzea vocea, ciudat e ca, gura mi-o puteam misca dar nu se auzeau suntele. La un moment dat am inceput sa tip, si m-a auzit mama mea.

| Andrusk_7442 a răspuns:

Acum 2 luni a murit bunica meacrying(deci...intr-o noapte(cam la 4 zile dupa inmormantare)dormeam si dintr-o data am azit ceva soptind(nu se-ntelegea ce zice)am deschis ochii si in fata mea aparu-se bunica.eram chiar fata-n fatastraight facelanga pat am un scaun, si pe scaun mai era cineva dar nu puteam sa-i vad fatastraight faceprin camera se vedeam niste umbre.am incercat sa tip dar nu puteam a deschid gura, mi-am amintit ce ma invatase bunica cand era mai tanara.si ei i s-au intamplat multe chestii din astea si imi zicea mereu ca daca mi se va-ntampla ceva sa ma inchin cu limba pe ceru gurii, am faqut asta si dintr-o data am putut sa tip si toate chestiile alea din camera mea au disparut

| robert_2911 a răspuns:

Salut-buni prieteni si acum fara minciuna am suferit o chestie oribile zau era noapte si eram acasa ma jucam la calculator parintii mei erau plecati de acasa stiti ce faceam pe calculator ma uitam la un film horor da. Dintr-o data am auzit un zgomot din baie. m-am dus si nu era nimic. Apoi iar m-am dus si ghiciti ce am vazut o silueta a unei femei fine si totus ingrozitoare frumoase dar intr-un fel oribil am cazut pe jos de frica credeti-ma cam asta e va urez noroc sa nu treceti prin asa ceva ramaneti in siguranta si nu va duceti in locurile intunecoase si unde se aud sunete ciudata ok

| lucius_7635 a răspuns:

Eu ii vad si nu mi-e frica de iei daca nu intelegeti ceva intrebatima, va ajutwinking