| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de haine purtati vara?

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Tricou/maieu + pantaloni scurti http://kilari-gaby.hi5.com/......otoUser.do
sau in zilele mai speciale, o rochita lejera. gen http://kilari-gaby.hi5.com/......otoUser.do iar noaptea http://kilari-gaby.hi5.com/......otoUser.do sau http://kilari-gaby.hi5.com/......otoUser.do P.S. eu sunt in poze :)):)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tricou si pantaloni scurti.

| Jessica a răspuns:

Pantaloni scurti, tricouri, maieruri, pantaloni, fuste...
Si ca incaltaminte sandale, slapi si adidasi.

| KoreaJapan a răspuns:

Scz uite acum poti vedea link-urile.

Răspuns utilizator avertizat
| Veroniquest a răspuns:

Mie imi plac ffoarte mult hainele casual.Vara de obicei imi iau pantaloni scurti,dar putin largi si cu un tricou asortat. fara sclipici,,eventual ceva imprimeu sau sa scrie un mesaj "Azi nu dau autografe".Sau,uneori, fuste, nu lungi pana-n pamant dar nici scurte pana la pulpe.O rochita deasupra genunhilor si cu un tricou sau o camasa cu maneca scurta. draguta e ok.

Si in picioare.sandale joase, comode sau slapi cu deget sau fara.numai sa nu fie dinaia de "guma"cum se zicetonguesau cu tot felul de sclipici si impopotonate cu fel de fel de obiectetongue

| LoveSelena a răspuns:

Pai port cate odata o rochie stramnta cu cizme de vara sau cu niste sandale.Sau tricou sau maieu cu model si pantaloni scurti mai port si fuste dar nu prea.

| Lexiiii a răspuns:

- pantaloni scurti (cate odata si cei lungi )
-maieu
-fusta
-rochii colorate
-tricou
-balerini
-sandale
-tenesi
Sunt o multime.oh go on

| MarianaMadu a răspuns:

De obicei casual sau pentru ca asta e stilul meu, dar depinde de ocazie.De exemplu vara asta ma voi duce la niste petrceri si voi imbina stilul meu nebun cu unul mai sexy(elegant nu imi place). Acum depinde si de personalitatea fiecaruia iar dupa ce poza ai aici, la TPU, cred ca stilul meu seamana cu al tau...cred.

| ealextpu a răspuns:

Lucruri cat mai largi, lejere de preferat din bumbac 100%, fara vreun pic de poliester si incaltaminte potivita ca aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| albinuta_2886 a răspuns:

Eu vara port haine pentru fabricarea carora s-a consumat cat mai putin material.
Fuste, pantaloni scurti, maieuri, rochite.
Evit tricourile deoarece transpir si nu imi place sa se vada pata de la subrat. Prefer bumbacul si bluzele din voal, pantalonii albi pentru ca sunt racorosi.
Port doar culori deschise si imi plac mult palariile cu borul larg.

| Blker a răspuns:

Www.fashiondress.ro au o multime de haine dragute pentru a le purta vara :D