| MadaTeIntreaba a întrebat:

Ce gustari rapide pot face? Dar va rog nu vreau sa le pun la copt/prajit.
ATENTIE!: Nu vreau sa contina:ceapa, usturoi, mustar, ciuperci, ardei.
Multumesc!

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Poti sa faci din salam niste forme de flori si le pui pe marginea platoului.Cascavalul poti sa-l tai cu o forma(de castravetii daca ai) sa iasa frumos.Poti sa tai si rosiile pe mijloc cu un cutit in zig zag.Si un castravete poti sa pui.Il cureti decat pe parti o parte sa ramana cu coaja subtire si alta parte il cureti.Si il tai si tu ca pe rosii.In zig zag. Maslinele le pui ultima data prin locurile care sunt goale.Painea o pui separat.Poti sa pui pe aperitive si umbrelute decorative.