| SelenaGomez_1698 a întrebat:

Salut, peste careva zile va fi ziua fratelui meu si nu stiu ce sa ii iau! Date:
-16 ani
-Vrea sa devina avocat
-Culuare favorita albastru
-pasionat de parfum si de fete

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Du-i un parfum:

1. Dolce & Gabbana The One
2. Hugo Boss Bottled
3. Giorgio Armani Code

4. Iceberg Twice - Un parfum moderat cu note de patchouli, mosc, para, busuioc, menta, cedru si bergamota, recomandat unui public tanar. Parfum casual, lemnos.

5. Davidoff Adventure

6. Giorgio armani Diamonds - Un parfum moderat cu note de cedru, mandarin si chihlimbar, recomandat unui public matur. Parfum de zi, lemnos.

7. Diesel Fuel for Life
8. JOOP Pour Homme
9. Calvin Klein Man
10. Paul Smith London

O bluza albastra:
http://www.bazuka.ro/......N1360.html

sau o fata!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un parfum sau un ceas dragut happy - ca o fata nu poti sa ii ducihee hee.

Răspuns utilizator avertizat
| Me_2404 a răspuns:

Poti sa ii faci ceva din inima, gen ceva care chiar ar aprecia de la tinewinking

| manna a răspuns:

Buna! daca sincer, cred ca ar fi frumos sa-i cadonezi " un ciocan din lemn cu funda" exact ca al unui judecator! happy laughing sau... daca e pasionat de fete, cumparai o. din aia. gonflabila! happy laughing bafta! i petrecere frumosa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dca e pasionat de parfum, i-ai parfum laughing Armani code place tutror (cred)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi o fata avocat imbracata intr-o bluza albastra daca cu parfum.

| ale_4786 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum care si-l doreste sau ii place happy.