| r8driver a întrebat:

Ce-i care nu puteau trimite mesaje private, au rezolvat ceva pina acumcrying

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pai intri in mail si verifici acolo.trebuie sa fi primit mesajul de confirmare a contuluiwinkinguitate si la spam, bulk

| Flav a răspuns:

Incercati sa schimbati browser-ul de net, si daca nici asa nu vrea, incercati sa va logati din alta parte decat de pe pe. c. Si daca iar, nici asa, rugati-va sa va vada Raluca ruga.hee hee

| EUSIATIT a răspuns:

Pai de ce nu poti ai incercat//?/dai click pe numele pers la care vrei sa trim mes apoi din stinga pe mes iti apare mes noi si scrii apoi ntrimite si gata hai incearca ca merge

| r8driver explică:

Stiu astaangry dar dupa ce dau trimite a-mi spune sa-mi confirm adresa de e-mailcrying dar nu a-m unde s-a o confirm.

| r8driver explică:

Dar nu stiu unde s-a le gasesccrying explicami tu.

| r8driver explică:

Ce soarecthinking

| r8driver explică:

@Flav cum dracu s-al schimb?
@Lora a-mi pare rauhappy

| r8driver explică:

@crizantema
nu stiu unde trebuie s-a intru, exolicami mai exact : daca vrei?

| crizantema a răspuns:

Eu am reusit sa trimit, bine initial nici eu nu am putut. Imi zicea ca trebuie sa confirm adresa sau ceva de genul.Asa ca am intrat la mail-uri, acolo la mess sti unde zic, nu? E acolo in stanga o lista mica cu niste foldare si am intrat la "Spam". Aveam acolo vreo 10 mail-uri de la TPU in care imi spuneau sa confirm adresa, sa dau pe un link ce mi-l dadeau ei acolo.La mine asa o fost, sper sa-ti fie de folos, kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am auzit pe soarecul asta al meu ca nu poate nici acum.