| Kqzu97 a întrebat:

Cum pot trimite mesaje private pe Facebook?

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu ai cum ...adica eu am facebook de 2 ani si nu am gasit nimic daca e cineva care stie poate ma ajuta si pe mine dar eu stiu ca nu se poate trimite

| TeoDoraAa a răspuns:

Sal!

Iata cum:
1)Te loghezi pe facebook.
2)Stii ca trebuie sa faci astfel incat sa nu iti arate profilul tau. Ca sa te asiguri dai click pe facebook acolo sus unde scrie cu alb pe albastru.
3)Gasesti undeva in pagina sub poza ta de profil(mica) rubrica mesaje. Dai click si vezi mesajele primite.
4)Iti apare in drept cu poza ta urmatorul lucru: [+Mesaj Nou]. Dai click si scrie acolo: catre, subiectul, mesajul.

Sper ca ti-am fost de ajutor!