| r8driver a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje private?
M-a ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Nici eu nu pot. Ca cica este nevoie sa confirmi adresa de e-mail. si de fapt nu ti apare nimic. nici la spam nici la inbox. contacteaza o pe raluca.

| PauLa.M a răspuns:

In stanga cand intri pe mail www.yahoo.com te logezi si ar trebui sa ti apara in stanga

Folders
[Add a new folder]

* Inbox
* Drafts
* Sent
* Spam
* Trash

| PauLa.M a răspuns:

Iti fac print!

| PauLa.M a răspuns:

sper sa se inteleaga

| PauLa.M a răspuns:

Asa ar trebui sa ti apara si tie.
"poza" la desktop

| PauLa.M a răspuns:

Print ul! straight face

| lololololol a răspuns:

Hmmm, la mine a mers! Pune maine o intrebare, si daca Raluca nu vede pana la sfarsitul zilei, pune'o si a 2a zi.

| r8driver explică:

De doua luni o tot contactez...am schimbat si adresa de mail si tot de geaba.

Dar inboxul asta unde al gasesc?

| r8driver explică:

Ba... ce tantalau sunt.
Nu gasesc nimic, trebuie sa-mi deseneze cineva, oricum a-ti multumesc.

Răspuns utilizator avertizat