| ionutza_6253 a întrebat:

Dc nu pot trimite mesaje private?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-ai scris adresa ta de e-mail la profil sau nu ai scris-o corect. Cand vrei sa trimiti un mesaj privat la cineva, trebuie sa scrii titlul si continutul mesajului apoi trebuie sa apesi pe,, Trimitere'' si trebuie sa astepti maxim 2 minute pana cand vei primi un e-mail cum ca trebuie sa afirmi ca ala e adresa ta de e-mail. Apoi, cand trimiti alte mesaje private nnu mai e nevoie sa astepti ca sa confirmi iar adresa de e-mail doar in cazul in care ti-ai schimbat-o. Ai inteles?

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Trimite la mine un mesaj privat si iti spun eu daca a mers sau nubig grin

| MisterKat a răspuns:

Confirma adresa ta de e-mail! Succes!

| r8driver a răspuns:

Trebue sa-ti confirmi adresa de email.

| Kandy a răspuns:

Asa se intampla cand trimiti pentru prima data mesaj privat oh go on, o sa primesti pe mail dupa o zi sau doua si trebuie sa confirmi adresa happy