| vladimirovici a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi cumpar dintre o tableta Samsung si un laptop mai ieftin de 2000 lei?

Astept raspunsuri...

6 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Tableta

| hunterpainting a răspuns:

Laptop

| MYK3 a răspuns:

TABLETA! Pentru ca poti suna ca si cu telefonul, e mai mica, citeste FULL HD, ai eReader (si eBook) adica poti citi ca si cum ai avea cartea acolo si o poti lua chiar oriunde (degeaba spun multi ca poti lua laptopul cu tine pe masina ca tot te inghesuie si e prea mare). La tablete iti recomand Samsung Galaxy TAB 7.0 PLUS. eu aia o sa mi-o iau si din ce av vazut e superba

| TaviComplicat a răspuns:

Mai bine iti iei un laptop pentru ca poti face mai multe cu el.

| 123branzapute123 a răspuns:

Eu zic sa iti iei tableta.

| AlicutzaDragutzaMicutzaFrumusika a răspuns:

Laptop k tableta e mai urata.Se strica repede si costa mult de tot.