| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata, ce inseamna daca de cateva zile visez ca ma impac, cu persoana, sau daca nu ma impac tot imi apare in vis.Persoana aceea este un baiat.pe care il plac de doi ani.am fost impreuna 7 luni dar ne-am despartit sub pretextul ca sunt timida straight face
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pff, pai esti timida sau nu? Nu cred ca e un motiv de despartire indiferent cine a hotarat asta.Revenind la vis.Cred ca te gandesti mult la persoana respectiva, mi se intampla si mie.Seara cand te pui in pat, sigur iti doresti sa il visezihappydar este posibil sa iti doresti foarte mult sa te impaci cu el.paa

| georgiana a răspuns:

Ce varsta are el? Cauta-ti unul de seama ta.