| BybyxBianca a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un paianjen care are ocazia sa te muste dar nu simti. [ paianjen destul de mare]

Răspuns Câştigător
| Zenohells a răspuns:

Pai atunci inseamna ca dusmanii tai au incercat sa te (muste) si nu au reusitwinking

7 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Ca esti stresat. Nimic altceva!

| Xenya a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in vise, nu inseamna nimic. happy
O seara buna!

| Lionsgate a răspuns:

Pai o boala ceva, de unde teo muscat.Acolo unde teo puscat ai sq apatesti ceva ti se umfla te lovesti etc.

| Zenohells a răspuns:

Are ocazia sa te muste ...adika te-a muscat sau nu?

| BybyxBianca explică (pentru Zenohells):

Nu. era pe piciorul meu iar eu incercat sa-l omor si nu puteam. dar pana la urma l-a omorat tata.

| Zenohells a răspuns (pentru Zenohells):

Ms pentru funda :**.

| Zenohells a răspuns (pentru BybyxBianca):

Pai atunci inseamna ca dusmanii tai au incercat sa te (muste) si nu au reusitwinking

| gabidagau a răspuns:

Te poti uita pe dictionar de vise www.dex de vise.ro dar nu trebuie sa crezi in vise