| anonim_4396 a întrebat:

Am un inel si l-am pus pe degetul aratator de la mana stange si ideea e ca ma strange putin si se vede oarecum si voiam sa va intreb cat de inestetic credeti voi ca arata?

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Stii cum se spune ca o poza face cat 1000 de cuvinte? Asta e unul din cazurile in care e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa te duci la un amanet. Eu am dat cuiva un inel(ce ciudat suna, prea devreme pentru acel lucru) si o strangea, s-a dus la amanent si i l-a marit cu un numar si acum e bun. happy
Poti face acelasi lucru, nu consta o avere. I-a dat 10 lei si nici 1 minut nu a durat laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca arata ca un carnacior e destul de inestetic laughing

| Tabia a răspuns:

Pune-l pe alt deget care nu te strange.
Daca asa te simti comod, atunci combinal cu alte inele ca sa arate estetic. In cazul in care pe mana ai doar acel inel, te asigur arata banal.

| anonim_4396 explică (pentru Tabia):

Pai ideea e ca e un set de 3, celelalte doua le-am pus pe inelarul de la mana stanga si dreapta (daca si ala de la dreapta se numeste asa) si asta prima data l am pus pe aratatorul de la mana stanga si l am dat jos sa fac dus si acum nu mai intra laughing, cred ca mi s-a umflat degetul