| despina a întrebat:

Ce inseamna daca un utilizator msn mi-a blocat id-ul?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna doar prostia ta!
Ori ti-ai dat ID-ul si parola (pe care a schimbat-o cu alta), ori ti-ai uitat parola!
Poti sa-ti schimbi iarasi parola, intrand la "parola uitata" (Forget password) si completandu-ti datele personale, vei primi o parola noua pe care o poti modifica pe pagina ta de date personale.

2 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Despina, stiu ca exista optiunea la messengerul msn de a bloca una dintre persoanele de pe lista. Nu stiu daca la asta te referi sau daca ai dat id-ul cuiva si nu te-a putut adauga in lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna MSN?