| oana1238105 a întrebat:

Ce inseamna multumesc anticipat?

funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc anticipat = a-i multumi cuiva inainte de a face actiunea pe care i-ai multumit-o (adica tu pui o intrebare si spui multumesc anticipat inainte ca cineva sa iti dea raspunsul)... daca nu intelegi cauta in dex online cuvantul "anticipat" si te vei lamuri

7 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

E o mulţumire prealabilă.O mulţumire la ceea ce urmează să se facă.O mulţumire din timp. înainte de a primi un raspuns.

| Allkin a răspuns:

Salut.Inseamna sa multumesti inainte de a-ti da raspunsul fie pozitiv sau negativ.Sa multumesti preventiv dinainte.bafta!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Inseamna a multumi dinainte sa primesti raspunsuri.ex:vreau si eu episodul de aseara din iubire si onoare.multumesc anticipat! asta inseamna.uh nu ne mltumesti anticipat?rolling on the floorfunda? plzz!kiss

| oana1238105 explică:

Multumesc anticipat! laughing laughing

| DiNiSka a răspuns:

Multumesc iti doresc si tie la fel

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Multumesti dinainte