| QAlessia a întrebat:

Ce inseamna " multumesc anticipat "?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| anoni a răspuns:

Va multumesc stii bine ce inseamna , dar anticipat inseamna:
Va multumesc chiar daca raspundeti chiar daca nu un rasp. bun sau prost.Va multumesc dinainte.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Va multumesc stii bine ce inseamna, dar anticipat inseamna:
Va multumesc chiar daca raspundeti chiar daca nu un rasp. bun sau prost.Va multumesc dinainte.

| marina_1486 a răspuns:

Poi nu prea pot sa definesc asta, dar o sa-ti dau un exemplu! E ca si cum ai multumi inainte de a primi ceva.Adik de ex:ceri ceva si multumesti exact ca si cum ai primi acel lucru. A multumi dinainte! Nu stiu daca ai inteles...

| xAvrilx a răspuns:

Multumes dinainte de a imi face o favoare happy.

| Samira_1879 a răspuns:

Anticipat=> tuturor;].

| Justabutterfly a răspuns:

De exemplu iti multumesc anticipat pentru ca-mi dai funditahee hee
Un multumesc dinainte sa se intample ceva.