| AnemonaP a întrebat:

Ce inseamna pedofil? Justin Bieber e pedofil?

Răspuns Câştigător
| Trăie a răspuns:

Un pedofil e o persoana care are dorinta de a avea acte sexuale cu minori. Justin bieber e inca minor deci nu e chiar pedofil, daca cea ce spui e din ce a aprut pe net stailinistita nu e un mos batran laughing

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pedofil inseamna cuiva careia-i plac copii (la propriu)

| pwp a răspuns:

Pedofil=violator de copii, un om care ii plac copii si vrea sa intretinareltii sexuale!
Justin Bieber nu e pedofil rolling on the floor
tot un copil este si el happy

bye-bye

| pisioi a răspuns:

Pedos in limba greaca inserama copil iar filos iubitor normal se traduce iubitor de copii dar ii iubeste in alt sesn adica isi bate joc de ei. ii violeazawinking chestii de genu a 2 intrebare.asta no mai stiulaughingfunda?

| crystynel23 a răspuns:

Nu, el nu e un pedofil fiindca un pedofil e un adult care abuzeza de un minor... funda?

| methamorphosis a răspuns:

Pedofil este acea persoană care suferă de pedofilie. Pedofilia este o tulburare psihologică în care un adult sau un adolescent spre faza finală a vârstei adolescentine experimentează o preferinţă sexuală pentru copii de vârste prepubescente... Justin Bieber nu e pedofil.

| BaddieBae a răspuns:

Pedofil este un adult (persoana trecuta de 18 ani) care abuzeaza sexual de un minor (sub 18 ani.)Justin nu e pedofil pentru ca si el e minor.Acuma eu nu pot sa stiu cu ce fete s-a culcat el, dar nu are cum sa fie pedofil, te asigur.