| BiBi_8880 a întrebat:

Justin Bieber e un pedofil de 51 de ani? laughingstraight face

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Filmuletul e o parodie laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

OMG logic ca exista , cunosc o fata care l-a cunosc in Germania .
Ce naiba , numai fiti atat de naivi ! ONN este canal de farse si parodii .

| rockaholic a răspuns:

Da! ma rog dupa parerea mea e un gay de 10 anirolling on the floor

| Alii a răspuns:

Da si eu sunt Madonnasmug

Nu. se vede ca e FAKEElaughinglaughing

ce minte aveti buhlaughinglaughing?

e a 50 intrebare cu subiectu astaarolling on the floor)

doooamneeeI don't want to see.sh nu`s fana Jb. Da belesti sh uh ochiiii sa vezirolling on the floor

sunt poze pe plaja sh se vede corpu de un copil dracu nu de bosorog de 50 de anibatting eyelashesoh go on

| Ododododo a răspuns:

Uni spun ca este adevarat si se chiar poate

| ijustwannarun a răspuns:

Nu, nu e adevarat laughing oricum imi place filmuletu' laughing sincer nu ma intereseaza daca chiar e adevarat si oricum de unde atata noroc laughing fundita pentru filmwinkinglaughing chiar a fost tare happy

| Ale_5658 a răspuns:

Nu sunt fana... da oricum nu cred se vede ca e un copil nu ca e un bosorog are poze pe plaja si se vede cae adevarat in orice caz nu cred in prostiile lor...