| Pawesome a întrebat:

Ce inseamna sfarsitul lumii pentru voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...cred ca daca ar disparea "facebooku" ar insemna intr-adevar sfarsitul lumii; nu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sfarsitul lumii e disparitia umanitatii si a tot ce ne inconjoara (pamantul facut bucatele sau nu mai exista vreun organism viu care locuieste pe planeta).

| Dumnezău a răspuns:

No more alchool

| Justmeandmysmile a răspuns:

Sfarsitul lumii inseamna nimic. Astia o tot tin cu sfarsitul lumii cand se stie clar ca numai Dumnezeu stie ce si cand se va intampla. Si n-am chef oricum sa ratez Craciunul de anul viitor tongue

| RobertRby93 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, noi traim sfarsitul lumii. Lipsa umanitatii si cataclismele naturale confirma acest lucru.