| alina14 a întrebat:

Ce intelegeti prin expresia: "O iubesc dar fata nu vrea sa iasa cu mine", asa imi zice un amic de-al meu cand il intreb daca are prietena zice ca si ea il iubeste dar nu vrea sa iasa cu el! Ce inseamna asta ce fel de iubire mai este si asta?

3 răspunsuri:
| dhraqull a răspuns:

Inteleg ca e disponibil dar nu e interesat de tine.

| Poinsettia a răspuns:

Poate anturajul ei "nu-i da voie", poate se simte jenata de anumita chestie la el si nu vrea sa iasa cu el, poate parintii ei nu-i dau voie, etc. Nu ai de unde sa stii sigur decat daca o intrebi pe ea sau pe amicul tau. In mod sigur a intrebat-o de ce nu vrea respectiva sa iasa cu el.

| byutxa a răspuns:

Poate fata e putin mai timida.ar putea s`o intr eventual care este problemawinking