| Secretkkk a întrebat:

Ce intelegeti voi prin expresia,, te iubesc"?

20 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Esti totul pentru minehappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Acum, ma poti avea daca ma vrei asa cum sunt eu. Si pentru mine, asa cum esti, esti cel mai important.

| Encore a răspuns:

Mai nimic, m-am invatat sa mi zica si lumea necunoscuta pe hi5 rolling on the floor
Apreciez "te iubesc" doar cand imi zice prietena mea, in rest mai nimic nu inteleg '

| lostcontrol12 a răspuns:

Un "te iubesc" spus sincer face mai mult decat o mie de fapte frumoase sau 1 milion de trandafiri..pt mine e totul

| Crisu_8081 a răspuns:

Poate fi un adevar si o minciuna in acelasi timp.este o expresie puternica!

| inna a răspuns:

Ai un loc special in inima mea day dreaming, eu asta inteleg prin "te iubesc"

| sorin a răspuns:

Tot ce gandesti despre persoana iubita si nu ai timp sa ii spui aceste lucruri, intervine "Te iubesc". Asta e parerea mea.

| Babushka a răspuns:

"Te iubesc" spui persoanei careia ii aparti cu totul si invers, persoana care ai vrea sa fie cu tine in fiecare secunda, sa-i simti dorul daca este departe, sa-i fi aproape si la bine si la rau doar cei care au iubit, iubesc si vor iubi vor sti cu adevarat sensul acestor cuvinte minunate!

| cristi27 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt cele mai frumoase cuvinte din lume, care iti aduc liniste, te fac sa te simti fericit si in primul rand implinit...asta e parerea mea poate sunt eu prea sentimentalistlaughing

| eek a răspuns:

Daca nu ai iubit pe nimeni niciodata nu ai cum sa intelegi ce inseamna "te iubesc"

| kathessa a răspuns:

Fiecare intelege altceva pentru ca fiecare simte altcumva. Unii spun prea usor si prea des, altii nu spun si incearca sa arate. Pentru unii "te iubesc" poate insemna "hai in pat" si pentru altii poate insemna "te vreau pentru totdeauna"... Depinde de persoana si context.

| just4fun_8801 a răspuns:

Doua cuvinte folosite de cele mai multe ori inutil sau fara a se cunoaste semnificatia lor happy

| TonyMotola a răspuns:

O vrajeala! Iubirea adevarata se vede nu se zice...

| eu_stie_tot a răspuns:

Ok nu stiu daca te ajuta, dar iti spun parerea mea. Dragostea nu exista. E doar o minciuna. Totul se reduce la hormoni. Asa e de mult timp si asa o sa fie si de acum incolo. Nasol nu?

| dayannutzza a răspuns:

Multe dar in general respect si devotament complet fata de persoana iubita numai asa i dovedesty ko iubesty

| dianadiana a răspuns:

O minciunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genu: vreau sa intelegi ca tin la tine din 3 puncte de vedere si 3 motive...) prietenii stiu de celaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc, te doresc ia mai date draq ca glumesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai espresia asta e folosita destul de des insa uni o folosesc doar pentru a face sex cu tine alti ca sa te faca sa il iubesti, insa eu cred ca expresia te iubesc inseamna ca iti pasa de acea persoana si ai face totul ca sa fie fericita. cel putin pentru mine asta inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce nu exista...si nu e realiteate.