| bogdan133 a întrebat:

Daca o colega ma tine de mana, imi zice esti un dulce, imi scrie pe carti numele si te iubesc? ma place? Cand eu i-am spus ca o plac ( sms ) si daca vrea sa iasa cu mine in oras sa mai vorbim, ea a zis ca nu ca ma vede doar ca un amic nu ca un gagic sa nu ma supar pe ea? sia schimbat parerea sau?!

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Să nu te superi pe ea! Te apreciază foarte mult și ceea ce simte pentru tine este mai puternic decât dragostea. Te respectă, te place și se bazează pe tine. Tu continuă să te apropii încet de ea, fără a exagera însă, timpul le rezolvă pe toate și răbdarea este o calitate pe care o fată îl apreciază.

| Ale14me a răspuns:

Poate te place...mai incearca si tu... unor fetele place sa se lase greu, dar daca vrei sa vorbesti cu ea despre asta fa-o FACE TO FACE deoarece nu iti va spune ca vrea sa ieasa cu tine daca tu ii spui asta printr-un SMS sau pe mess, eventual daca nu ai curaj sriiei un bilet in care sa ii spui ca vrei sa vorbesti cu ea dupa scoala si atunci spunei-o.Genul asat de situatii pot fii de multe ori incomode dra daca tratezi lucrurile cu seriozitate se pot rezolva (numai prin comunicare)

| danimotenel a răspuns:

Grea ma e filozofia femeilor.
P.S fetele astea
P.P.S nu le am cu dragostea scuze da cred ca ori ii place de tine si ii este rusine ori isi bate jog d tine, intreab-o dc te tine de mana dc iti scrie pe caite si celelante.