| LoliQ a întrebat:

Ce intimplari hazlii vi s-au intimplat? Funda pentru cea mai haioasa

Răspuns Câştigător
| Claudiu709 a răspuns:

Cand eram mai mic, ma duceam cu mama de obicei la piață. Mama s-a oprit la un magazin si m-a lasat pe mine sa pazesc cumparaturile si sa nu lag pe nimeni sa le fure.La fiecare om care trecea ii spuneam "Sa numi furi cumparaturile!„ laughing funda?

2 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

M-am dus intr-o pivnita la bunica.am vazut niste gauri prin care se vedea soseaua si am vrut sa ma duc mai aproape dar nu am vazut ca in fata este un put cu apa de 1 m si am gazut in el

Răspuns utilizator avertizat