| candycane16 a întrebat:

Ati avut asa intimplari cind fostul iubit s-a reintors la voi? daca da, peste cit timp? cum s-a intimplat toate astea?:*

3 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Da,pentru ca ne-am despartit din nimic si chiar daca am avut intre timp fiecare o alta relatie, am ajuns sa fim iar impreuna.Ne-am intalnit si nu ne-am putut abtine sa nu reluam legatura,eu in momentul acela eram singura, el avea pe cineva dar a decis sa rupa legatura cu respectiva si chiar daca eu nu eram chiar sigura ca il vreau inapoi, mi-a demonstrat ca merita! Si...a meritat!

| Diux96 a răspuns:

Da mi s-a intamplat laughing
Dupa 3 minute (si nu exagerez)dupa ce am fost amandoi de acord sa ne despartim si eu i-am inchis telefonul m-a sunat si si-a cerut iertare si mi-a cerut sa ne impacam pentru ca ne-am certat si eram amandoi nervosi happy

| GicaGheorghe a răspuns:

Sunt baiat si nu m-am intors niciodata la nimeni adica e ceva de genu.
Ea te paraseste nu te mai intorci in ruptu capului(orgoliul barbatesc)
O parasesti normal ca nu te mai intorci(ai laut deja o decizie si ea s-ar putea sa te faca de ras)