| anonim_4396 a întrebat:

Ce intimplari amuzante din viata stiti?

1 răspuns:
| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Buna!laughing) Chiar azi am avut parte de cateva...
Eram azi dimineata la scoala normal, langa usa de la intrare,iar un coleg ma trage de par,si ca toate fetele,am reactionat tipand si injurandu-l putin, iar in spatele meu, era profa de romana discutand cu profa de sport.; colegii mei, ma aplaudau, ca am scapat teafara din mainile ei laughing))
Sau eram cu multi de a-8-a,pe o banca, si vine varul meu de 8 ani si se urca in brate la mine thumbs down penibil moment. Cam atat stiu in momentul asta laughing:**