| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri asemanatoare cu ejocurifete, stardool, club pinguin, pandada si www.barbiegirls.com mai stiti? va rog moooooolt

7 răspunsuri:
| LightBlue a răspuns:

Asemanatoare nu dar incearca :

wizard 101 si toontown, am jucat toontown un an si nu m`am plictisit din pacate mi-a expirat abonamentul tongue o sa ti se para un joc copilaresc dar daca tot iti place clubpenguin si babie girls merge happy

| bogdan_1716 a răspuns:

Uite aici un site cu jocuri asemanator: http://www.mini-games.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai este si webkinz si ikariam si foarte multe!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gta
fifa
ned for speed

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da i-dressup si stardoll.com

| m77 a răspuns:

in afara de toontown, pe care il joc si eu, stiu ca mai e dizzywood sau pixie hollow. dar astea cred ca toate sunt cu abonament, conturile gratuite oferindu-ti doar un acces limitat la joc.

| MichelleI a răspuns:

Asemantoare cu stardool: lady popualr asemanatoare cu club penguin pandanda ar mai fi webkinz