| TheDragos a întrebat:

Ce jocuri merg pe pc de 245 Mb Ram...64 Mb Placa video... windows xp sp 3..In gerenar vreau jocuri de curse.(MASINI)

Răspuns Câştigător
| Ghergel a răspuns:

Incearca nu need for speed most wanted sau need for speed carbon daca vrei alte jocuri cu masini ia-ti Driver san francisco(dar nu cred ca merge driver san francisco)

3 răspunsuri:
| curaj1 a răspuns:

Need for sped este cel mai popular jocu cu masini el are o serie de vreo 1-10 produse dar vezi tu care merge ca unele sunt mari altele mici dar placa ta video este suficienta + ca ai windows xp care supota mai bine jocurile bafta