| Clodmod a întrebat:

Ce jocuri puteti juca in REALITATE? Nu pe pc, telefon sau consola! Fundoi!

13 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Carti
V-ATI ASCUNSELEA
Baba oarba
Ceva sporturi
Spanzuratoarea

| Tsunade99 a răspuns:

Joaca-te cu un yoyo daca nu ai ce face.

| vali1985 a răspuns:

Macao,razboi,machu pichu, telefonul american, baba oarba, x si 0, de-a v-atea ascunselea, spanzuratoarea, etc.

| SmokeyEye a răspuns:

Pantomima, activity, Twister, ping pong

| eduardpuiu93 a răspuns:

Telefonul fara fir, cu carti( blackjack, macao, septica, razboi)

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Tenis,fotbal,handball,basket,monopoly,nu te supara frate, Telefonul fara fir, cu carti( blackjack, macao, septica, razboi)Carti
V-ATI ASCUNSELEA Baba oarba Ceva sporturi Spanzuratoarea

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Tenis,fotbal,handball,basket,monopoly,nu te supara frate, Telefonul fara fir, cu carti( blackjack, macao, septica, razboi)Carti V-ATI ASCUNSELEA Baba oarba Ceva sporturi Spanzuratoarea

| MaskedMan a răspuns:

Pai,Cu mingea(patratica,fotbal,ratele si vanatorii,mata daca sunteti putini) Basket,handball,tenis,tenis cu piciorul,prinsa,ascunsa,joci carti(septita, macao, razboi, blackjack, minti, Kent)Cam atat Funda?

| Painy a răspuns:

Volei, Telefonul fara fir, macao, popa prostul, ascunsa love struck, prinsa, razboi ( cu cartile ), spanzuratoarea si multe altele. happy

| ValyBoss2011 a răspuns:

Pai eu in general joc fotbal, sau tenis cu piciorul.

| LoLWhaT a răspuns (pentru ValyBoss2011):

E fata fratelaughing

| ValyBoss2011 a răspuns (pentru LoLWhaT):

Si tu ai mentionat mai sus de fotbal, si oricum cand joc tenis cu piciorul ma joc si cu fete.

| LoLWhaT a răspuns:

Tenis,fotbal,handball,basket,monopoly,nu te supara frate si cam atat stiu