| RaR a întrebat:

Ce jocuri stiti in care se vede volanul si bordul? Inafara de nfs porche 2000, 3d driving simulator,euro truck, 18 wheels. FUNDA

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3d1HQXEgFLU
City Car Driving se numeste.
Dupa parerea mea e cel mai bun simulator auto aparut pana acum.

| RaR explică:

Mai vreau si altele,@haLoG3n vezi ca across america este din seria 18 wheels.

| unknownn a răspuns (pentru RaR):

Ai incercat ma City Car Driving? E cel mai bun.

| Remus_Paun_1998 a răspuns (pentru unknownn):

La mine nu merge sa joc si din pedale wr 2... bagati id-ul meu care puteti sa ma ajutati : lampard.beckham23

| unknownn a răspuns (pentru Remus_Paun_1998):

Eu nu am jucat World Racing 2.
Incearca City Car Driving, este un simulator auto, cel mai bun dupa parerea mea.

| razvy9912 a răspuns:

World racing 2 acolo poti downloada masini la care li se vede bordul si volanul si daca ai volan si pedale te poti juca cu un prieten el pe tastatura tu cu volanu sau poti face curse sau sa te plimbi asa singur... poti downlada si mape

| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Nfs carbon merge super pe volan si eu joc nfs carbon cu volan, funda?

| HaLoG3N a răspuns:

Across america funda?:X

| someiau a răspuns:

Uite o lista aici acum nu iti garantez ca toate jocurile iti merg depinde de calculatorul tau:
Need for Speed Shift si Shift 2
Gran Turismo 5
Monster Truck Fury 4x4
Off Road Drive 2011
Alte nfs-uri...
Chiar si GTA are un mod sa vezi de la volan.
In fine sper ca te-am ajutat.