| Cartoon98765 a întrebat:

Ce lucru ciudat/paranormal vi s-a intamplat si cand?

9 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi, am cam prea multe senzaţii de deja-vu.
Şi mai am ceva. Când ating mâna cuiva, îmi apare o faţă...x_X. ciudatăă. :-s -

| Emrys0 a răspuns (pentru AlleSss):

Mai exact? Cum arată acea față? O poți reproduce verbal sau printr-un desen?

| AlleSss a răspuns (pentru Emrys0):

Pai..De obicei imi apare fata unei rude[moarta].

| Emrys0 a răspuns (pentru AlleSss):

Această rudă a murit de mult? Aveai o legătură strânsă cu ea?
Ai idee cum a murit?

| AlleSss a răspuns (pentru Emrys0):

Era strabunica mea. Si da, aveam o legatura stransa cu ea.Ma rog, in ultimele zile, inainte sa moara nu prea mai vorbeam cu ea..si..A murit de batranete.

| Emrys0 a răspuns (pentru AlleSss):

Am înțeles.
Există posibilitatea ca bunica ta să nu fi plecat de pe pământ, însă pentru că îmi este imposibil practic să îți pot da un răspuns exact, vom purta discuția în continuare (cu acordul tău, evident).
Aș dori să știu, crezi că bunica ta ar fi avut vreun motiv pentru care să fi rămas printre cei vii? Gândește-te bine. Poate era supărată tare pe cineva, poate suferea de dorul cuiva foarte tare, poate avea nu știu ce datorie etcetera.

| AlleSss a răspuns (pentru Emrys0):

...Pff...Chiar nu stiu. straight face.

| Pufiiiiiii a răspuns:

Am foarte des sensatia de deja-vu. Unui cunoscut ii apareau in vis un fel de avertismente, adica daca copilul lui urma sa se imbolnaveasca visa spital, pastile, etc.

| ChristopherE a răspuns:

Ca visam o fata si a doua zi ma intalneam din intamplare cu ea.