| Lαααα a întrebat:

Hello~! Vi s-a intamplat vreodata vreun lucru paranormal? daca da ce?

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Nujj daca asta e paranormal, dar de foarte multe ori am senzatie clara de `deja vu` love struckx daa ii misto laughing).

5 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Si eu ca @zapacita...
uneori am impresia caa am mai trait acele lucruri...
deja vu
si @zapacita are dreptate. e chiar super!:X

| OanaG a răspuns:

Da. uneori cand merg pe strada am impresia ca ma urmaresc niste umbre[de fapt erau umbre de la copaci ]

Si mi-e frica si de umbra mea, eram intr-o seara afara cu niste prieteni si am crezut ca vine cineva spre mine, nu m-am uitat in spate insa am inceput a tipa, prietenii mei razandu-se au ineput sa ma faca nebuna, ca mi-e frica si de umbra meahee hee

| © E m i ℓ y a răspuns:

Da laughing
Eram in baie, ma spalam.
Samponul era jos si dintr-o data s. a miscat.
Nu am putut sa ma uit pentru ca aveam ochii acoperiti cu spuma.
Bft!

| Raisa a răspuns:

Si inca cate!
nu mi-am vazut odata reflexia in oglinda...
mia picat cana de pe masa asa din senin.
vad umbre luminoase
mi se aprinde singura lumina de la camera in toiu noptii.
rahaturi...

| Raisa a răspuns:

Da.
si mai aveam dejavu-uri...si inca cate pff.
e o experienta suuuuper misto:X:X:X