| DfakfLaf a întrebat:

Ce lucruri va doriti cel mai mult de la viata?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

În primul şi în primul rând sănătate, căci dacă nu ai sănătate orice altceva e inutil.
Apoi.aş dori să fiu şi eu altfel. Mai încrezătoare, mai frumoasă,.mai prietenoasă.
Deci îmi doresc să fiu sănătoasă şi să îmi schimb modul de a fi. happy
Nu cred că e ceva ce să-mi doresc mai mult în viaţa asta. Desigur:şi iubire îmi doresc happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce aș vrea eu nu se poate: să o mai am pe mama lângă mine!
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

Cateva lucruri simple. Fericire, liniste, si o familie(nu parinti, ci nevasta si copii).

| MenInShadow a răspuns:

Si sanatate normal, am uitat sa precizez.

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sanatate si 1bilion $! Cu restul sigur ma voi descurca!

| mona a răspuns:

Sanatate pentru ca daca nu ai sanatate degeaba ai restul

| BananaSuparata a răspuns:

Sa nu ma ingras daca mananc putin mai mult ca de obicei

| maryangelll a răspuns:

Inteligenta, frumusete si bani laughing(si bineinteles ca si sanatate)