| Zuupass a întrebat:

Ce ma fac daca s-a intamplat cv jenant la scoala si cum as putea sa nu ma simt aiurea? help me funda

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Stai liniştit.
Timpul le rezolvă pe toate.
Cel mai probabil îţi va fi mai greu câteva zile dar după aceea vei uita şi totul va fi în regulă.
Succes!

9 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

La un moment dat, tot uiti. Cand iti vine in minte lucrul asta, gandeste-te imediat la altceva...pe parcurs o sa uiti.

| AleexNC a răspuns:

In cateva zile probabil vei uita totul si poate vor uita si ceilalti totulwinking

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Ei bine, dacă ți s-a întâmplat ceva jenant la scoală, nu trebuie sa îți faci griji cu trecerea timpului totul se va uita. Încearcă sa nu te preocupe prea mult chestia asta. Poarta-te ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat.
Sper ca ți-am fost de ajutor!
Pa, pa.

| DaveMustaine a răspuns:

Cu totii trecem prin momente jenante, mai ales la scoala. Lucrurile de genul asta se uita, iar peste ani de zile cand vei privi in urma o sa te amuzi cu siguranta de ingrijorarile marunte de zi cu zi. Cu siguranta, ceilalti vor uita si tu poti face la fel!

| Zuupass explică:

Pai zic eu ca as putea sa nu imi mai pesewinking dar va rog ca daca imi zic eu nu ma cred

| WeAreSmart a răspuns (pentru Zuupass):

Pei incearca sa te ocupi mereu cu ceva ca sa nu-ti mai aduci aminte, si eu imi aduc aminte uneori de lucruri jenante de la scoala dar chiar daca ma simt aiurea tot nu pot sa uit de ele, doar daca mi-as da cu o piatra in capsi sa-mi pierd memoria dar atunci voi uita totul (glumesc) laughing dar cu timpul nu-mi mai pasa, ma gandesc ca cine isi mai aduce aminte? poate a ramas doar la mine in memorie iar ceilalti au uitat

| Zuupass explică:

Multumesc la toti

| 7uPCR7 a răspuns:

Pur si simplu fa niste activitati care de ajuta sa uiti..iesi cu prietenii fii fericita ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic!

| SorinSorinutz a răspuns:

Gandeste-te ca nu s-a intamplat.