| pwp a întrebat:

Ce mancati azii?
stiu ca e o intrebare fara rost, dar na, lipsa de ocupatie e mare!happy

Răspuns Câştigător
| ExpertInMuzica a răspuns:

Pai de dimineata am mancat 2 oua prajite si un pahar cu lapte.
Acumm la pranz trebuie sa imi dea mama mancare...banuiesc ca sarmale si ciorba de perisoare
De seara cred ca o sa mananc peste macro.Ma duc sa o rog pe mama sa imi faca
Sper ca te-am ajutat

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt cu mâncarea, de dimineață am servit 2 feliuțe de pâine cu brânză proaspătă, la prânz un pahar cu lapte bătut și mai târziu mai văd eu.
Pa, pa.

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!
eu azi am mancat:
dimineata: cereale
la pranz: ciorba si peste
seara voi mainca: pui si cartofi prajiti.

Daca te plictisesti am cateva sfaturi pentru tine:

- du-te si plimbate
- suna o prietena
- vb la telefon
- citeste o revista
- vb pe mess
- joacate pe clac
- fa curatenie
- citeste
- redecoreaza prin camera
- deseeaza
- uitate la film
- uita-te la tv.
- asculta muzicaa

etc...

Sper ca te-am ajutat!

| Jadis a răspuns:

Ce pregateste mama laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Leguitoarea:Ce poza super ai love struck! Doamne, de unde le gasesti?

| Tiffany89 a răspuns:

Pizzalove struck tu?smug

| Biencush a răspuns:

Peste

| alexutsuuu a răspuns:

Dimieatsa am mancat lapte cu cereale fizness. Iar acum la 2 un ceai de menta si paine cu unt.

| veronica a răspuns:

Pai asta e problema mea cea mare mi-e foame dar mi-e lene sa ma duc sa gatesc ceva, dimineata am stors vreo 6 portocale si am baut aproape 2 pahare de suc natural, am mancat si 3 felii de chec si acum imi e iar foame si ma gandesc sa o sun pe mama sa-mi aduca orice a gatit ea sau sa comand ceva, oricum nu gatesc azi sotul e la munca vine tarziu si nu am nici un chef sa ma dau jos din pat.

| KhloeAfterDark a răspuns:

De dimineata am mancat paine prajita cu gem de gutui de la bunica mea, si acum pregateste mama peste prajit cu mujdei, si desert ce a mai ramas din tortul de ciocolata cu banane happy

| Kkbubble a răspuns:

Salata de fructe. tu?