| Bianca1997 a întrebat:

Ce meserie vreti sa practicati cand veti fi mari?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

1. Ce legatura are practicarea unei meserii cu timpul liber (categoria la care ai postat)?
2. Ce te face sa crezi ca nu am fi DEJA destul de mari pentru a avea o meserie?
Cred ca ai gresit, nu numai categoria, dar si site-ul pe care ai postat. Du-te pe clopotzel.ro, ca acolo intra DOAR copiii.

| Bloodlines a răspuns:

Avocat.

| basexcu a răspuns:

Breloc.

| Bianca1997 explică:

Pai am pus intrebarea in categoria Timp liber deoarece acolo pun eu intrebarile de obicei din pura obisnuinta.Intrebarea a fost adresata copiilor scuzati-ma ca nu am mentionat asta in intrebare.Eu vreau sa ma fac, pai cred ca designer vestimentar mereu mi-am dorit sa creez haine.[am 13 ani]

| Eva9610 a răspuns:

Cred ca psiholog:d...sau asistent socialhappy.Tu?

| Anonymous01 a răspuns:

Pai eu am varsta de 19 ani si m-am gandit sa merg in legiunea straina, dupa care vreau sa lucrez in cadrul armatei...

| mOcoOvu a răspuns:

Actor day dreaming

| Alysée a răspuns:

Sai iau locul Elenei Udrea sau oricum ceva in turism sau arheolog sau cel mai mult mi-ar placea sa devin cantareata imi place sa cant pacat ca nu ma ajuta vocea.=p~laughing

| criss13ever a răspuns:

Cred ca asistenta nu stiu ma mai agndesk