| Rukhsandra a întrebat:

O sa pun o intrebare stupida:ce o sa va faceti cand veti fi mai mari? ce meserie vreti sa aveti?

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Nu mi se pare a fi o intrebare tampita. eu m`am hotarat sa dau la psihologie, deci vreau sa devin psiholog.sau daca nu, asistenta medicala big grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dataroare cu parerea.Nu asta suntem toti?hee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Procuror criminalist - pentru ca am inclinatii laughing.

| Hmmmm a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa ma fiu veternar, dar mi-am dat seama ca poate f o mesere destul d scarboasa pentru mine desi ador animalele.
acu vreun an am zis ca poate o sa dau la psihologie, insa sunt mult prea multi psihologi si asa si nu am rabdare, iar daca vreau sa devin psholog trebuie sa am mare rabdare.
acu ma tenteaza jurnalismul.cred ca mi se potriveste cel mai bine.

| OanaG a răspuns:

Voi merge, cred, pe domeniul economiei...hee heeSunt in clasa a9a, ma mai razgandesc pe parcurs.Cine stiehee hee

| Alisa a răspuns:

Pai cred ca sunt deja cam maricica.
Dintotdeauna mi-am dorit sa fiu childcarehee hee (persoana ce se ocupa cu copiii). Ador copiii, ei reusesc mereu sa imi aduca un zambet pe buze, chiar si atunci cand sunt foarte trista.
Anul acesta, in septembrie incep cursurile si visul mi se va indeplini, cu ajutorul lui Dumnezeu!

| Pupily92 a răspuns:

Salut!
nu m-am decis.mai am eu vreme.niciodata nu m-am decis inainte.eu ma decid in ultimul moment.
cand am vazut intrebarea ta, mi-am amintit ca prin clsasele mai mici(a4a), un fost coleg a zis ca el vrea sa se faca macara si bacterie.laughingrolling on the floor
bye!kiss

| cretzufinish a răspuns:

Sunt mare dar inca nu m-am hotarat. Boc nu ofera prea multe sanse laughing

| AneZniP a răspuns:

Vreau sa ma fac politista sau cateodata ma gandesc la avocat

| jumbO a răspuns:

Eu vreau sa ma fac avocata deci sariti laughing. dar poate pe parcurs ma mai gandesc

sau poate nu laughing

| goagal a răspuns:

Cea mai interesanta ocupatie mi se pare cea de. tatic pentru ca iubesc copii si as da orice pentru unul care sa fie al meuwinking