| Zulicious a întrebat:

Hey buna! Stiu ca e o intrebare banala, dar asta e!

Ce vreti sa va faceti cand veti fi mari?

Funda la cea mai interesanta meserie!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Eu oscilez între scriitoar, editor, translator, psiholog şi jurnalist.
Cred că îmi voi alege mai multe, nu aş suporta o singură carieră, deoarece mă atrage diversitatea.
Oricum ar fi voi fi scriitoare. Acum rămâne de văzut munca în teren...
Tu ce ai vrea?
Xoxo, AlerimxD.

12 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu imi doresc sa devin avocatha sau poate o handbalistha, dar nu stiu prea bine care dintre aceste doua meseri oricum succes in viata

| paupaulapaulina a răspuns:

Eu sper sa am o meserie de :

-judecator

-contabila

-sefa...

Cel putin acestea sunt meserii pentru oamenii inteligenti si au avantajul ca nu sunt asa obositoare si exigente cum ar fi o meserie de vanzator happy

Te rog funda big grin

| Cryss_2345 a răspuns:

Desinger vestimentarhappy

Răspuns utilizator avertizat
| KidoSmart a răspuns:

Profesoara de istorie:X:X

| DorelSudoru a răspuns:

Vanzator la spyceshop(nu stiu daca am scris bine crying )sau actor de filme porno laughing

| MEMO a răspuns:

Mafiotwinking

| Larisa7883 a răspuns:

Insotitor de zbor-stewardesa.

| Pampam1 a răspuns:

Medic:X
Nu numai ca este o meserie foarte banoasa dar este si una respectabila.Mai ales daca te pricepi la ceea ce faciwinking

| SadGirl_2034 a răspuns:

Pai actrita... daca vrei sa ajungi cineva, trebuie sa ai talent in primul rand, sa fii desteapta si asa mai departe.chiar acum am participath la un casting media pro pictures si sper sa iasa bine totul! trebuie sa te indragostesti de meseria care o faci:X! dar tu?

| str a răspuns:

Medic; politist; interlop; actor filme porno bft

| andrick a răspuns (pentru str):

Pai...psihologhappymi se pare o munca destul de interesanta